Eén bonbon van melk ,puur of witte chocolade in de vorm van een hartje met een logo of foto. De bonbon heeft een wit toplaagje en is gevuld met slagroom ,praliné of caramel. Let op, er zit één bonbon in een doosje en ze worden per vijftien verkocht! Lees meer..
Lees daarom voor het gebruik de instructie door in het dialoogvenster rechtsboven op het vraagteken te klikken. Het dialoogvenster opent door op personaliseren te klikken. Mocht u hierna nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met de klantenservice.
Mag je kind na een lange ziekenhuisopname eindelijk naar huis, of heb je op persoonlijk vlak een moeilijke tijd achter de rug en wil je je familie en vrienden op een bijzondere manier bedanken voor hun steun? Verras ze met een bonbon van melk ,puur of witte chocola in de vorm van een hartje. Natuurlijk voorzie je 'm van een blije foto van je kind of jouzelf, en geef je iedereen een exemplaar. De bonbon heeft een wit toplaagje en is gevuld met slagroom. Er zit één bonbon in een doosje en ze worden per vijftien verkocht. Mmmm.
Chocolaterie Vink levert uitsluitend duurzaam geproduceerde chocola van het Quality Partner Program. Door met eerlijke chocolade te werken, draagt Choco World bij aan de verbetering van de levensstandaard in derdewereldlanden.
Ingrediënten
* Witte chocolade met een minimaal cacaogehalte van 28%. Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, emulgator, sojalecithine, natuurlijke vanille.
* Pure chocolade met een minimaal cacaogehalte van 53,7%. Ingrediënten: cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator, sojalecithine, natuurlijke vanille.
* Melkchocolade met een minimaal cacaogehalte van 33,6%. Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator, sojalecithine, natuurlijke vanille.
* Opdruk - eetbare inkt op waterbasis. Ingrediënten: water, glucerine, citroenzuur, kleurstof: E330, E405, E122, E124 * Preservatieven: E422, E202, E490
Wil je deze Bonbons Hartje met Foto/Logo 1 stuk graag als cadeau versturen? Dat kan! Geef in de laatste stap van de bestelling je tekst door en wij doen er gratis een leuk cadeaukaartje bij met jouw tekst. Je kunt dus gewoon de stappen van het bestellen doorlopen en komt vanzelf bij het veld om je tekst door te geven.
Eén bonbon van melk ,puur of witte chocolade in de vorm van een hartje met een logo of foto. De bon..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen